Yardımseverlik Koşusu Yapın

Neden KEDV Koşucusu Olmalıyım?

Her gün artan toplumsal cinsiyet eşitsizliği başta olmak üzere tüm eşitsizlikler, yoksulluk, kadınların ve kız çocuklarının kendi hayatları hakkında söz sahibi olmaması içinizi yakıyor ama değişim için nereden başlayacağınızı, nasıl destek vereceğinizi bilmiyorsanız KEDV Koşucuları arasına katılmak çözümün parçası olabilmek için çok iyi bir ilk adım olacak. 

Çünkü KEDV, 38  yıldır dar gelirli kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmeleri için çalışıyor ve kadınların toplumdaki liderliklerini güçlendirmek ve görünür kılmak için programlar yürütüyor. 

KEDV Koşucusu olduğunuzda, siz de koşarak hem KEDV’in yarattığı etkiyi duyuracak, hem çevrenize kadınların sorunlarını ve çözüm için birlikte neler yapabileceğimizi anlatarak farkındalık yaratacak, hem de toplayacağınız bağış ile kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmesini destekleyeceksiniz.  

KEDV Koşucusu olarak, spor ve sağlıklı yaşamla ilişkinizi güçlendireceksiniz. 

Sizinle aynı dünyaya inanan, aynı hayalleri kuran yeni insanlarla tanışacak, aynı amaç için birlikte çalışacaksınız. Hangi Maratonlara Katılıyoruz?

Detaylı bilgi almak için mcetinbak@kedv.org.tr adresinden veya 0 505 597 44 34 no’lu telefondan Merve Çetinbak’a ulaşabilirsiniz.