#DahaEşitBirGelecek Dayanışmayla Mümkün

                          

Her gün artan toplumsal cinsiyet eşitsizliği başta olmak üzere tüm eşitsizlikler, yoksulluk, kadınların ve kız çocuklarının kendi hayatları hakkında söz sahibi olmaması içinizi yakıyor ve değişim için adım atmak istiyorsanız 3 Kasım 2024 Pazar günü 46. İstanbul Maratonu’nda KEDV ile koşun!

Çünkü KEDV, 38 yıldır dar gelirli kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmeleri için çalışıyor ve kadınların toplumdaki liderliklerini güçlendirmek ve görünür kılmak için programlar yürütüyor. 

KEDV Koşucusu olduğunuzda, hem KEDV’in yarattığı etkiyi duyuracak, hem çevrenize kadınların sorunlarını ve çözüm için birlikte neler yapabileceğimizi anlatarak farkındalık yaratacak hem de toplayacağınız bağış ile kadınların ekonomik ve sosyal güçlenmesini destekleyeceksiniz. Sizinle aynı dünyaya inanan, aynı hayalleri kuran yeni insanlarla tanışıp, aynı amaç için birlikte çalışırken, spor ve sağlıklı yaşamla ilişkinizi güçlendireceksiniz. 

46. İstanbul Maratonu hakkında bilgi almak için aşağıdaki formları doldurarak sizinle iletişime geçmemizi isteyin. 3 Kasım 2024 Pazar günü, dünyanın kıtalar arası koşulan tek maratonunda #DahaEşitBirGelecek buluşalım!

                                                            

 

Derinleşen ekonomik kriz kadınların bakım yüklerini arttırdı, işsiz bıraktı, küçük ölçekli işlerini kapatmalarına neden oldu. Tüm bunlara rağmen hayatı dönüştürmeye devam eden kadınların girişimlerini uzmanlık, eğitim, finansman, ürün/iş geliştirme, pazarlama ile desteklemek için 3 Kasım 2024 Pazar günü 46. İstanbul Maratonu’nda koşuyoruz!

Koşarken yürüttüğümüz kampanyalar ile toplayacağımız her 10.000 TL bağış ile 1 kadının üretime devam edebilmesi desteklenecek. Kadınlar hayatı yeniden kuracak! 150 kadın için hedefimiz 1.500.000 TL ve bunun için 550 koşucunun bizimle koşmasını hedefliyoruz.

#DahaEşitBirGelecek için aşağıdaki formu doldurarak KEDV Koşucuları Arasına Katıl!

                                                           
 
Hangi Maratonlara Katılıyoruz?

Detaylı bilgi almak için mcetinbak@kedv.org.tr adresinden veya 0 505 597 44 34 no’lu telefondan Merve Çetinbak’a ulaşabilirsiniz.