Eşya Bağışı Yapın

Eşya Bağışlarınız

Bireysel olarak, kullanılabilir durumdaki eşyalarınızı (giysi, aksesuar, bijuteri, oyuncak, mutfak, ev eşyası vb.) KEDV’e bağışlayarak yeniden hayat bulmalarını sağlayabilir, dönüşüme ortak olabilirsiniz.

Kurumlar ise stoklarda veya depolarında kalan, az defolu, kullanılabilir durumdaki ürünlerini KEDV’e bağışlayarak programlarımız için gelir yaratmamıza destek olabilirler.

KEDV’in iktisadi işletmesi olan Nahıl, 2003 yılından bu yana ikinci el ürün satışıyla kadınların özellikle erken çocukluk eğitimi konusundaki girişimlerini desteklemek üzere kaynak yaratmayı amaçlıyor. Siz de ikinci el ürün bağışı yapmak ve sorularınız için bizi 0212 292 26 72 numaralı telefondan arayabilir veya kedv@kedv.org.tr adresine yazabilirsiniz.

Oyuncak Bağışlarınız

Tüm çocuklar oynayabilsin, oyun oynama ve gelişim hakkından yararlanabilsin diye Kadın ve Çocuk Merkezlerinde "Oyuncak Kütüphanesi" kuruyoruz.

Siz de bireysel olarak oyuncak bağışlarınızı aşağıdaki adrese ulaştırabilirsiniz.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV)
İstiklal Cad. Bekar Sok. No: 17 Beyoğlu, İstanbul
Tel: 0212 292 26 72

Kurumlar ise bizden talep edecekleri oyuncak kumbaraları ile kurum içinde çalışanlarının kampanyaya katılmasına destek verebilirler.

Biliyoruz ki sizin gibi bağışçılarımızın desteği olmasa yüzlerce çocuğu oyun ve oyuncak ile buluşturamazdık.

Oyuncak Kütüphanesinde kimyasal boyalı, zararlı, sivri uçlu, şiddet içeren ve cinsiyetçi olan oyuncaklara yer verilmez.