Kurumsal İş Birliği Olanakları

 

KEDV 6 Sürdürülebilir Kalkınma Amacı üzerine çalışmalar yürütmektedir.

  Yoksulluğa Son

  Nitelikli Eğitim

  Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

  İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme

  Eşitsizliğin Azaltılması

  Amaçlar için Ortaklıklar

 

Özel sektör ortaklarımızla yürüttüğümüz projelerle kadınların ekonomik olarak güçlenmesi için fayda yaratırken, aynı zamanda kurumların sosyal sorumluluk alanında güçlenmesine de katkı sağlıyoruz. Özel sektör ortaklarımızın sosyal sorumluluk hedefleri doğrultusunda ve KEDV’in çalışmalarını sürdürdüğü 3 ana program alanında iş birliği konularını belirliyor, birlikte projeler tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz.

İş birliği yapmak için kedv@kedv.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Kurumlar KEDV ile nasıl iş birliği yapabilir?

Kurumsal Bağış: Kurumlar KEDV’e tek seferlik ya da düzenli bağış yaparak, çalışmalarımızı destekleyebilirler (KEDV, 29.01.2001 tarih, 2001/2009 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile vergi muafiyeti tanınan kurumlar arasındadır). Bağışın hangi programlarımızda kullanılacağı ve iş birliğimizin duyurulması konusunda kurumlar ile beraber çalışmaktayız.

Ürün İş Birliği: Kurumlar ürettikleri ürün ya da hizmetlerin satışından elde ettiği gelirin belirli bir yüzdesini KEDV’e bağışlayarak çalışmalarımızı destekleyebilirler.

Bağış Eşleme: Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarının etkisi kurum çalışanları da dahil olduğunda katlanarak büyümekte. Çalışanlarınızın KEDV’e yapacağı bağışları kurum olarak siz de eşleyerek, yaratacağınız etkiyi büyütebilirsiniz.

Kurumsal Yardımseverlik Koşusu: Sosyal sorumluluğunuzu yerine getirmenin en keyifli hali kurumsal yardımseverlik koşuları. Çalışanlarınız ile beraber kuracağınız kurumsal koşu takımınızla maratonlarda KEDV yararına koşabilirsiniz. Bir taraftan antrenmanlar ve etkinlikler ile çalışan motivasyonunu artırırken diğer taraftan KEDV için yaratacağınız kaynak ile çalışmalarımızı desteklemiş olursunuz. Detaylı bilgi için 

Sertifika: Kurumunuzun paydaşlarına ve çalışanlarına özel günlerde (terfi, doğum, evlilik, doğum günü, emeklilik vb.) KEDV sertifikaları hediye edebilirsiniz. Detaylı bilgi için

NAHIL Standı: Kurumunuzda kuracağımız stand ile çalışanlarınızın KEDV ve KEDV’in iktisadi işletmesi NAHIL'ı yakından tanımasını ve ürünlerden satın alarak desteklemesini sağlayabilirsiniz.