KEDV ve Garanti BBVA İş Birliğiyle Hesabını Bilen Kadınlar Programı Kapsamında Finansal Okuryazarlık Eğitimleri Başlıyor!Finansal okuryazarlık, kadınların hem aile hem de toplum içindeki rolleri nedeniyle temel bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle kadınların kendi ekonomilerini daha iyi yönetmeleri için Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) olarak Garanti BBVA’nın Hesabını Bilen Kadınlar Programı kapsamında, kadın kooperatifleriyle beraber “Kadınlar İçin Finansal Okuryazarlık Eğitimleri”ni İstanbul, Gaziantep, İzmir, Muğla, Manisa ve Şanlıurfa’da başlatıyoruz.

Bu eğitimle kadınların ekonominin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmalarına, temel ihtiyaçları ve gelecekleri için finansal planlama ve bütçeleme yapmalarına, kendileri ve aileleri için daha kararlı ve güvenli bir sosyoekonomik çevre yaratmalarına olanak sağlamayı umuyoruz. 

Gelirinizi ve bütçenizi yönetebilmek ve geleceğe daha güvenle bakmak için bu eğitimleri kaçırmayın!

İlinizde düzenlenecek Finansal Okuryazarlık Eğitimlerine başvurmak ve eğitim takvimi hakkında bilgi almak için kooperatiflerin iletişim bilgileri:

 

İSTANBUL ANADOLU YAKASI

  • Tomurcuk Eğitim Kültür Dayanışma ve İşletme Kooperatifi (Maltepe ve civarı)
    tomurcukkoop@gmail.com I 0541 245 21 58

İSTANBUL AVRUPA YAKASI

İZMİR

MANİSA

MUĞLA

ŞANLIURFA

GAZİANTEP

 

Program hakkında daha fazla bilgi için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.