FOX ve KEDV İşbirliğinde “Hayran Olunacak Kadınlar” Kampanyası

FOX ve KEDV işbirliğinde hayata geçirilen “Hayran Olunacak Kadınlar” sosyal sorumluluk kampanyası filmleri yayında!


FOX ve Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın iş birliğinde hayata geçirilen “Hayran Olunacak Kadınlar” sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında hayatta zorluklara karşı mücadele eden ve kendi ayakları üzerinde durma çabasındaki kadınların hikayeleri öne çıkartılarak, bu hikayelerin benzer durumda olsun olmasın, herkese birer ilham kaynağı olmaları hedefleniyor.


Kampanyada, kendi ayakları üzerinde durma çabasındaki kadınlara destek olmak amacıyla KEDV tarafından oluşturulan fona, yönlendirme yapılıyor, izleyici bağış yapmaya davet ediliyor.
Kadınların kendi emekleriyle kurdukları markalara, yaratıcı ajans Rafineri ile birlikte kurumsal kimlik çalışmaları yapıldı. Markalar için logo, ambalaj, etiket tasarımları ve reklam filmleri hazırlandı. İlk etapta KEDV’le birlikte, Türkiye’nin 5 ayrı ilinden seçilen 3 kadın kooperatifi ve 2 mikro girişimci kadın için yapılan çalışmalarda çekilen reklam filmleri, 31 Mayıs 2019’da Prime Time’da, projeye ayrılan reklam kuşağında yayına girdi. Kadınlara ait markalar, eş zamanlı olarak FOX’un tüm dijital ve sosyal mecralarında tanıtılmaya başlandı. Bu projeyle, markalarının tanıtımı yapılan kadınların üretimlerinin desteklenmesi ve benzer durumdaki kadınlara ilham ve cesaret verilmesi hedefleniyor.

Kadın kooperatifleri ve kadın girişimcilerin filmlerini izlemek için tıklayın.

Siz de daha fazla kadın iş hayatına katılsın ve üretsin diye KEDV yazıp 6154'e mesaj atarak destek olabilirsiniz.
(*1 SMS bedeli 10 TL’dir)