KEDV Yapboz

 

Çocuklara daha eşit bir geleceği anlatmak için hazırladığımız KEDV Yapbozu ile sen de eşitsizliğe karşı mücadelemizi destekle!

Tek seferlik bağışınla alacağın her KEDV Yapbozu bir yoksul çocuğun daha KEDV’in kadın ve çocuk merkezlerinden faydalanmasını destekleyecek.

 

 

Her Görsel Farklı Bir Aktivite!

3-5 yaş arası çocuklar için hazırladığımız KEDV Yapboz, çocuklara diğer yapbozların ötesinde farklı bir deneyim sunuyor. Beraberinde gelen yönerge ile çocuklarla farklı aktiviteler yapabilecek, farklılıklara saygı ve eşitlik konularında sohbet ederek beraber öğreneceksiniz. Çocuklara KEDV Yapbozu hediye ederek, daha eşit bir dünyayı birlikte keşfedeceksiniz.

Küçük bir bağış ile yaratılacak etkiyi beraber hayal edelim….

Aldığın yapbozun geliri ile de KEDV başka çocukların erken çocukluk eğitimine erişmesini sağlayacak. KEDV’in desteklediği yoksul mahallelerdeki yuvalardan bir çocuk daha faydalanacak. Daha eşit bir geleceği de işte böyle attığımız küçük adımlarla, birlikte kuracağız.

Hem Eğlenin Hem Öğrenin Hem de Destekleyin!

KEDV Yapbozu çevrendeki çocuklara hediye edebileceğin gibi KEDV’in Kadın ve Çocuk Merkezlerinden faydalanan çocuklara da hediye edebilirsin. Bunun için bağışını yaparken açıklama kısmına “Çocuklara Hediye” yazman yeterli!

Şimdi sen de bağışınla KEDV Yapboz al, daha fazla çocuğun erken çocukluk eğitimine erişmesine destek ol!

 

 

* KEDV Yapboz 20 parçadır ve 3-5 yaş arası çocuklar için uygundur.