Değerli Gönüllümüz,

 

İstanbul Maratonu kapsamında yapılacak İyilik Koşusu ile ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. 12 Kasım 2017’de düzenlenecek 39. Vodafone İstanbul Maratonu’na KEDV yararına katılmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. Adım – Koşuya Kayıt Olun:

10 km, 15 km, 42 km parkurlarından birine kayıt olabileceğiniz gibi halk koşusuna da katılabilirsiniz.

Parkurlardan birine kayıt olmak için aşağıdaki ilgili linki takip edebilirsiniz.*

 

Kayıt linkleri:

10 km: www.istanbulmarathon.org/yariş-bİlgİlerİ/10k/10kmkayit/

15 km: www.istanbulmarathon.org/yariş-bİlgİlerİ/15k/15kmkayit/

42 km: www.istanbulmarathon.org/yariş-bİlgİlerİ/42k-maraton/maratonkayit/

Vodafone 39. İstanbul Maratonu Halk Koşusu kayıtları 30 Ekim Pazartesi günü İstanbul genelinde kurulacak Kayıt Stantları ile açılacaktır. Detaylı bilgi ekim ayı içerisinde duyurulacaktır.

 

Maraton kayıt bedeli:

  • 1 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında 60TL
  • 1 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında 80TL
  • 9 – 11 Kasım 2017 tarihleri arasında Geç Kayıt Ücreti 100TL + STK Bağış Ücreti (Kayıtlar kapandıktan sonra duyurulacaktır.)

* Kayıt bedeli olarak yaptığınız ödeme KEDV’e bağış değildir; maraton organizasyonunun aldığı kayıt bedelidir. Ödeme, sadece kredi kartı ile kabul edilmektedir.

 

 2. Adım – KEDV’i Bilgilendirin: Kaydınızı yaptığınıza dair kedv@kedv.org.tr adresimize iletişim bilgilerinizi de içeren bir mail gönderin; koşucu listemize sizi kaydedelim.

 

 3. Adım – Çevrenize Duyurun: Önümüzdeki günlerde size ulaştıracağımız linkten kendi bireysel kampanya sayfanızı oluşturun ve KEDV için koştuğunuzu çevrenize duyurmaya başlayın. Ne yazacağım diye düşünüyorsanız, size örnek metinler göndereceğiz. Bağış yapmak isteyen kişileri kampanya sayfanıza yönlendiriyor olacaksınız.

 

 4. Maraton Günü: Başlangıç noktasında KEDV koşucuları ile buluşun. İsterseniz koşun, isterseniz yürüyün. Parkuru tamamlamadan da koşuyu sonlandırabilirsiniz. Ama her işi birlikte başardığımız gibi bunu da beraber başarabilir, bitiş noktasına ulaşmanın sevincini yaşayabiliriz.

 

 5. Maraton Sonrasında: Kampanyanıza devam edin. Öncesinde olduğu gibi sonrasında da kampanyanızı destekleyecek kişiler olacaktır. Düzenleyeceğimiz etkinliğe katılarak KEDV adına koşan diğer gönüllülerimizle tanışın, bu süreçte gelen bağışlarla ilgili bilgi alın ve kutlamaya katılın.

 

Sürecin her aşamasında sormak istediğiniz detaylar için bize ulaşabilirsiniz. Birlikte koşmak dileğiyle…

 

Sen Koştukça Kadınlar Yoksulluğa Karşı Güçlenecek!

#kedvicinkosuyorum

Maya
Nahıl
Kadın Kooperatifleri

İletişim

İstiklal Cad. Bekar Sk. No. 17
Beyoğlu-Istanbul
Tel: 0-212-292 26 72
Fax: 0-212- 249 15 08

Ziyaretçi Takip

Online Ziyaretçiler: 1
Bugünkü Ziyaretler: 143
Toplam Ziyaretler: 4551